O NAS

Na naszych dłoniach żyją miliony bakterii i wirusów. O tym, że 80% chorobotwórczych drobnoustrojów przenosi się właśnie na dłoniach wiedzieliśmy na długo przed wybuchem pandemii. Mimo to zapominamy że mycie rąk może…uratować życie. Dlatego to właśnie częste mycie dłoni we właściwy sposób było jedną z pierwszych rekomendacji w profilaktyce zachorowań na COVID-19 wydaną przez WHO.

A co, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody i mydła? W takiej sytuacji musimy sięgnąć po inne rozwiązanie i skorzystać z płynu do dezynfekcji. Istotne jest jednak nie tylko to to czego używamy do odkażenia rąk, ale i to jak tą dezynfekcję przeprowadzamy.

O tym jak ważne są czyste ręce najlepiej wiedzą lekarze. I to właśnie lekarz, pracujący na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem, zaproponował rozwiazanie, które umożliwia bezpieczną, sprawną i skuteczną dezynfekcję rąk zawsze wtedy gdy jest to konieczne. Czerpiąc inspirację z wojskowych koncepcji indywidualnych zestawów likwidacji skażeń stworzył on QUICKSEPT.

QUICKSEPT to niewielki pojemnik, który wypełniony płynem antywirusowym i zaczepiony do kieszeni, paska, torebki czy plecaka, pozwala na szybą i skuteczną dezynfekcje dłoni.

Pandemia COVID-19 zabrała nam poczucie bezpieczeństwa. Z uwagi na szybkie rozprzestrzenianie się koronawirus musieliśmy niemal do zera ograniczyć możliwości codziennej wymiany tak bardzo żebnych ludzkich gestów serdeczności, w tym tego najważniejszego – uścisku dłoni. Stworzony przez polskiego lekarza QUICKSEPT, dziś staje się szansą na NOWE, BEZPIECZNE POWITANIE oraz skuteczną dezynfekcję dłoni zawsze wtedy, kiedy zajedzie taka potrzeba.