O Nas

Na naszych dłoniach żyją miliony bakterii i wirusów. O tym, że 80% chorobotwórczych drobnoustrojów przenosi się właśnie na dłoniach, wiedzieliśmy na długo przed wybuchem pandemii. Mimo to zapominamy, że mycie rąk może… ratować życie. Dlatego to właśnie częste mycie dłoni we właściwy sposób było jedną z pierwszych rekomendacji w profilaktyce zachorowań na COVID-19 wydaną przez WHO.

A co, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody i mydła? W takiej sytuacji musimy sięgnąć po inne rozwiązanie i skorzystać z płynu do dezynfekcji. Istotne jest jednak nie tylko to, czego używamy do odkażenia rąk, lecz także to, jak przeprowadzamy dezynfekcję.

O tym, jak ważne są czyste ręce, najlepiej wiedzą lekarze. To właśnie lekarz, pracujący na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem, zaproponował rozwiązanie, które umożliwia bezpieczną, sprawną i skuteczną dezynfekcję rąk zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Czerpiąc inspirację z wojskowych koncepcji indywidualnych zestawów likwidacji skażeń, stworzył QUICKSEPT.

QUICKSEPT to niewielki pojemnik, który wypełniony płynem antywirusowym i zaczepiony przy kieszeni,  w torebce czy plecaku pozwala na szybką i skuteczną dezynfekcję dłoni.

Pandemia COVID-19 odebrała nam poczucie bezpieczeństwa. Z uwagi na szybkie rozprzestrzenianie się koronawirusa musieliśmy ograniczyć   niemal do zera możliwość codziennej wymiany tak bardzo potrzebnych ludzkich gestów serdeczności, w tym tego najważniejszego – uścisku dłoni. Stworzony przez polskiego lekarza QUICKSEPT staje się dziś szansą na NOWE, BEZPIECZNE POWITANIE oraz skuteczną dezynfekcję dłoni zawsze wtedy, kiedy zajedzie taka potrzeba.

QUICKSEPT – BEZPIECZEŃSTWO JEST W TOWICH RĘKACH

QUICKSEPT to urządzenie stworzone przez polskiego lekarza, pracującego na pierwszej linii walki z pandemią COVID-19. Dzięki swojemu doświadczeniu wie on, jak ważne jest skuteczne odkażanie dłoni. Dlatego zaprojektował QUICKSEPT – osobisty dozownik na płyn do dezynfekcji, który możesz mieć zawsze ze sobą. QUICKSEPT przypina się do paska, kieszeni lub torby, a następnie jednym ruchem uwalnia odpowiednią ilość płynu dezynfekującego.

Wygoda

Nie musisz już szukać swojego płynu antywirusowego lub preparatu antybakteryjnego na dnie plecaka czy torebki, ryzykując, że przeniesiesz niebezpieczne wirusy i bakterie z rąk na przedmioty, których dotykasz. QUICKSEPT przypinasz do paska, torebki lub kieszeni.

Bezpieczeństwo

Nie musisz już dotykać ustawionych przed wejściem do sklepu butelek z aerozolem antywirusowym lub urządzeń z żelem antybakteryjnym – na nich też osiadają wirusy i bakterie z dłoni innych użytkowników. Zdezynfekuj dłonie bezpiecznie, używając swojego QUICKSEPT

Troska o środowisko

Nie kupuj kolejnych butelek z płynem dezynfekującym lub żelem wirusobójczym. Teraz wystarczy, że napełnisz pojemnik w QUICKSEPT płynem i możesz go użyć w dowolnej chwili. 50-mililitrowa buteleczka znajdująca się wewnątrz dozownika zapewnia możliwość regularnej dezynfekcji nawet przez 7 dni.

Szybkość

Swój QUICKSEPT masz zawsze pod ręką. Teraz możesz zdezynfekować ręce w ciągu… 0,6 sekundy.

Opatentowany polski produkt

QUICKSEPT został zaprojektowany i jest produkowany w Polsce. Otrzymał także polski i światowy patent.

Stworzony przez polskiego lekarza

QUICKSEPT został zaprojektowany przez polskiego lekarza walczącego na pierwszej linii frontu z chorobą COVID-19.