B2B

Pandemia koronawirusa odebrała nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także codzienne, serdeczne gesty powitania, w tym te najważniejsze – uścisk dłoni i skryty pod maseczką uśmiech.

Jak powitać klienta, jeśli nasz uśmiech nie jest zbyt widoczny – ukryty pod maseczką?
Jak pokazać klientowi, że jestem gotowy, aby go powitać i obsłużyć?

Musieliśmy na nowo nauczyć się podstaw higieny – częstego mycia rąk we właściwy sposób. Było to jedno z pierwszych zaleceń dotyczących zapobiegania COVID-19 wydanych przez WHO.

Wirus stworzył nowe potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. Dzisiejszy konsument wchodzący do sklepu chce mieć pewność, że pracownicy nie tylko zajmują się dezynfekcją powierzchni i półek. Dla konsumenta ważne jest również, aby personel, który często dotyka produktów, dbał o higienę rąk.

To dezynfekcja rąk przez zespół sprzedażowy lub przez konsultanta wyznacza dziś standardy firmy i jest wyrazem szacunku dla klienta.

Nowa rzeczywistość powinna skłonić nas do wypracowania nawyku dezynfekcji rąk sprzedawców za każdym razem, gdy wchodzą w kontakt z klientem.

W dzisiejszych czasach, gdy uśmiech jest ukryty pod maską, ta intuicyjna dezynfekcja to nowy sposób powitania, nowe zaproszenie do rozmowy, interakcji czy wreszcie zakupu.

QUICKSEPT to niewielkie, poręczne urządzenie, które stanowi doskonałe, indywidualne narzędzie do dezynfekcji dłoni dla każdego pracownika. W łatwy sposób możemy je dla Państwa spersonalizować dodając logo firmy na wybranym kolorze obudowy dozownika